به توليد و پخش قطعات لوازم خانگي وسوپلاست خوش آمدید

همکار گرامی به وسو پلاست زاهدی خوش آمدید

شرایط و مقررات

 
به جهت کاهش قیمت تمام شده و کاهش بار ترافیک کاری این دفتر، فروش تنها از طریق این سایت و بصورت اینترنتی صورت می پذیرد؛ لذا جهت خرید محصولات با مطالعة دقیق شرایط انتخاب گزینة صحیح نسبت به ثبت سفارش و پرداخت آنلاین وجه آن اقدام نمایید.
سفارش شما ظرف مدت حداکثر یک روز کاری بررسی و در صورت عدم وجود اشکال و مغایرت در درخواست و مبلغ واریز شده جهت ارسال به آدرس شما هماهنگی بعمل خواهد آمد. ارسال کالا به آدرس شما در تهران یا شهرستان ها از طریق پیک یا باربری معتبر صورت خواهد پذیرفت که هزینة آن در هنگام تحویل کالا از شما دریافت می شود.
شما یا نمایندة شما میتوانید با داشتن مدارک احراز هویت و رسید فیش واریزی جهت تحویل کالای خود به آدرسی که از سوی دفتر به شما اعلام می شود مراجعه نمایید. در این صورت هزینه ای بابت حمل از شما مطالبه نخواهد شد.
 
پشتیبانی بازپرداخت وجه :(money back guarantee)
طبق مقررات بین المللی فروش اینترنتی کالا، محصولات فروخته شده توسط این سایت از 48 ساعت ضمانت بازپرداخت وجه (money back guarantee) به طور کامل برخوردارند؛ به این معنا که در صورت عدم رضایت و یا مشاهدة مغایرت یا ایراد فنی در قطعات، خریدار فرصت خواهد داشت تا با اعلام موضوع و انجام هماهنگی لازم با دفتر شرکت، نسبت به عودت کالا و دریافت کل وجه پرداختی بابت خرید کالا اقدام نماید. مشروط بر اینکه از محصولات استفادة بیش از حد تست صورت نگرفته باشد و قطعات بصورت کامل و سالم به همان شکل بسته بندی اولیه به آدرس شرکت ارسال شود. هزینة حمل و ارسال کالا در هر صورت به عهدة خریدار خواهد بود.
48 ساعت ضمانت بازپرداخت وجه از زمان تحویل کالا به مشتری منظور خواهد شد. ملاک عمل در تشخیص ایرادات نظر فنی کارشناسان این شرکت می باشد.
 
نحوه ی مراجعه و تماس:
هرگونه اشکال یا پرسش خود را قبل یا بعد از درج سفارش می توانید از طریق گزینة ارسال پیام با ذکر مشخصات تماس خود بصورت پیام به این شرکت ارسال نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگو باشند.
جهت مذاکرات تجاری می توانید از طریق شماره تلفنهای شرکت نسبت به هماهنگی جلسات حضوری اقدام فرمایید. خواهشمند است از مراجعه بدون هماهنگی قبلی به دفتر شرکت خودداری فرمایید.
 
09122598506 = 02133358610
 
 
رضایتمندی مشتریان:
اکنون که با پیمودن مسیر طولانی و پر پیچ و خم تحقیقاتی، فنی، صنعتی و بازرگانی به یاری خداوند به مرحلة فروش عمومی این محصولات رسیده ایم بدیهی است که جلب و حفظ رضایت مشتریان کلیدی ترین عامل موفقیت و پیشرفت تجاری این مجموعه در فرهنگسازی استفاده از وسایل حمل و نقل خصوصی پاک و توسعة بازار این محصولات است. لذا به مشتریان و خریداران محصولات این گروه این اطمینان داده می شود که سهولت خرید و خدمات ما صرفنظر از مقررات و ضوابط موجود همواره پشتیبان شما در جلب رضایت شما خواهد بود.
Powered By: BGICO